30 Temmuz 2014 Çarşamba

Bedava Lig tv canlı yayını izle

#Ligtvmax olarak sizlere şuanda aktif olarak çalışan canlı lig tv izleme linkini paylaşacağız. Yayın 7/24 olmasada  internette süreli çalışan nadir yayınlardandır. Yayın Kapandıkça biz linkleri sizler için güncelleyeceğiz. İyi Seyirler....


Yayınların Sürekli devamı için Tweetleyin! - 


Not: Linkler En Son 30 Temmuz Tarihinde Güncellenmiştir.


21:00 Feyenoord - Beşiktaş Maçını canlı izle

Ligtvmax Ekibi olarak sizlere en iyi ve en az donan yayınları topluyoruz. Bugünkü Feyenoord - Beşiktaş maç yayını için topladığımız canlı izleme linkleri sayfamızdadır. Sorunsuz maç yayınlarını izleyebilmek için #Ligtvmax'ı takipte kalınız! 

#Ligtvmax Farkıyla maçları Bedava izleyin!

28 Temmuz 2014 Pazartesi

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun!

#Ligtvmax Ekibi olarak Tüm müslüman aleminin Ramazan Bayramını kutlar, iyi bir bayram geçirmenizi ve sağlıklı bir yaşam dileriz.. 

27 Temmuz 2014 Pazar

Canlı Smartspor Yayını izle

İnternette bir yayının sabit bir linkini bulmak çok zordur hatta neredeyse imkansızdır. Bu yüzden size sitelerinin yayınlarının 7/24 açık olduğunu söyleyenlere inanmayınız. İzlediğiniz yayınların sözde yasa dışı olması yayınların sabit olmaması konusundaki en etken husustur. Bu Yüzden Bizde #Ligtvmax olarak internetteki bilgi çöplüğünü sizler için arındırarak çalışan en sağlam ve sürekli smartspor yayınını bulduk. Yayının 7/24 açık olacağını iddaa etmiyoruz fakat yayın maçlarda 100% açık olmasıyla birlikte maç dışındada bir çok zaman açıktır.  Linkleri görmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. İyi Seyirler...19:00 Honved - Galatasaray maçını izle

Ligtvmax Ekibi olarak sizlere en iyi ve en az donan yayınları topluyoruz. Bugünkü Honved - Galatasaray maç yayını için topladığımız canlı izleme linkleri sayfamızdadır. Sorunsuz maç yayınlarını izleyebilmek için #Ligtvmax'ı takipte kalınız! 

Önemli Duyuru: Maç Linkleri maç başlamadan 15 dakika önce atılacaktır! Takipte kalın #Ligtvmax Farkıyla maçları Bedava izleyin!


25 Temmuz 2014 Cuma

Ligtvmax Tekrar sizlerle!!!

Uzun Bir suredir kapali olan sitemiz - Ligtvmax.com  - uzun bir aradan sonra tekrar sizlerle! En kisa surede sizlere hizmet etmeye devam edecegiz! Bizi Takip edin , HD yayinlardan yararlanin! #Ligtvmax Efsane geri donuyor...!~YAYINLARIMIZ EN KISA SUREDE BASLAYACAKTIR~!